O firme

ACENT s.r.o.Je slovenská firma, ktorá sa zaoberá profesionálnou renováciou tonerov a atramentových kaziet pre tlačiarne a kopírovacie stroje, záručným a pozáručným servisom produktov Hewlet Packard – HP . Začiatky firmy siahajú až do roku 1995 kedy firma niesla názov ACCENT – Igor Červenec. Dňa 27.augusta 2004 sa podnikanie rozšírilo a prenieslo na právnickú osobu ACENT s.r.o. Trenčín.

Od uvedeného roku sme získali stovky spokojných zákazníkov. Vďaka mnohoročným skúsenostiam Vám môžeme ponúknuť a zabezpečiť vysokú kvalitu našich výrobkov a služieb za prijateľnú cenu. Na renováciu používame overené, kvalitné a certifikované komponenty. Výrobky sa u nás testujú, čím sa zákazníkovi dostane odskúšaný a kvalitný výrobok. Pre našich zákazníkov zabezpečujeme bezplatný odvoz použitých prázdnych tonerov a ich následnú likvidáciu.

V roku 2007 sme sa zúčastnili medzinárodnej konferencie RechargEast University, /kde v súťaži  rýchlosti rozobrania a zloženia tonerovej kazety HP Q2612A sme obsadili 3. miesto/ a medzinárodnej výstavy zameranej na renováciu tonerov ReEurope expo v Prahe.

Od roku 2007 sponzorujeme motocyklový team – ACENT RACING TEAM Trenčín

V roku 2013 sme sa zapojili do programu spoločnosti Hewlet Packard – HP partner program, aby sme svojim zákazníkom zabezpečili najaktuálnejšie informácie o produktoch tejto značky.

V apríli 2014 sme nechýbali na najväčšej akcií v oblasti 3D tlače – 3D expo v Prahe, odkiaľ sme si priniesli vynikajúce zážitky a veľa technických informácií.

Na našom pracovisku môžete stretnúť až troch oficiálnych fanúšikov Valentína Rossiho.

V našich priestoroch má zákazník zabezpečené bezdrôtové nabíjanie svojho telefónu.

Od 1.1.2018 je možné u nás platiť nezávislou internetovou menou Bitcoin..

V rámci výroby tonerov a služieb pre zákazníka sa snažíme vybavovať objednávky v čo najkratšom čase a zabezpečiť jeho úplnú spokojnosť.

Ak by ste potrebovali pomôcť, neváhajte nás kontaktovať na mail: acent@hotmail.sk  alebo telefonicky na telefónne číslo 0915 828 000.

Taktiež Vás radi privítame v našich priestoroch ACENT s.r.o., K výstavisku 13, Trenčín